Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 28 Feb
kl 15:30 - 17:00
Isprep
Isprep  
Fre 28 Feb
kl 17:00 - 18:30
A-laget
Treninger  
Fre 28 Feb
kl 19:00 - 20:30
Ledig
Ledig  
Lør 29 Feb
kl 08:30 - 10:00
Isprep
Isprep  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 11:30
Divas
Treninger  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 12:00
Lysejordet skole 1 - Jacob
Treninger   Jacob Klcoansky - mail (Amanda fr Bandyskole)
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 15:30
Publikum (kun på 7ér fra 13.30 )
Ledig  
Lør 29 Feb
kl 13:30 - 16:00
Isprep - inkl is warm up
Isprep  
Lør 29 Feb
kl 16:00 - 18:45
NM semi A-lag vs Stabæk
Kamper  
Søn 1 Mar
kl 08:30 - 10:00
Isprep
Isprep  
Søn 1 Mar
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 1 Mar
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Isprep
Isprep  
Søn 1 Mar
kl 18:00 - 19:30
Rekrutt
Treninger  
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
AB
Treninger   kompisgjengen Axel Bryde
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Man 2 Mar
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: (19.00) Stabæk A - Ullern A
Kamper  
Man 2 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 2 Mar
kl 13:30 - 14:30
Øraker skole
Ullern Bandy   Vegard
Man 2 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
Treninger   Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…
Man 2 Mar
kl 16:45 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-laget
Treninger  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 2 Mar
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Tir 3 Mar
kl 08:15 - 09:30
Lilleaker sk 7
Treninger   Hanne, 909 81 903
Tir 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 3 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 3 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
Treninger   fysisk aktivitet og helse , Håkon Buckner, tlf…
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 3 Mar
kl 19:20 - 20:00
Isprep
Isprep  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
BMO / 7ér bane
Treninger   bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,
Ons 4 Mar
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: (20.00) Snarøya - Gutt
Ullern Bandy  
Ons 4 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 4 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
Treninger   fys aktiv og helse , Håkon Buckner, Ulf 994 95…
Ons 4 Mar
kl 16:30 - 19:00
Isprep - inkl is warm up
Isprep  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 18:15
2007 (7ér)
Treninger  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 20:50
Semi 5 : A-laget vs Stabæk
Kamper  
Ons 4 Mar
kl 21:00 - 22:15
OldBoys
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 08:00 - 09:00
Lilleaker sk 7
Treninger   Hanne , tlf 909 81 903
Tor 5 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tor 5 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
Treninger   Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:15
2007 (ønske halv 11´r)
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 - -
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
Fre 6 Mar
kl 09:30 - 11:00
Lysejordet skole 1-6
Treninger   160 elever !! , Michelle Furulund ,…
Fre 6 Mar
kl 11:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Lør 7 Mar
kl 08:00 - 09:30
isprep
Isprep  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 11:30
U17 Euro -
Treninger  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 11:30
Divas
Treninger  
Lør 7 Mar
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Lør 7 Mar
kl 15:30 - 18:00
Isprep
Isprep  
Lør 7 Mar
kl 16:00 - 17:30
Røa/ Ullern Veterans (7ér)
Treninger  
Lør 7 Mar
kl 18:00 - 20:00
U17 Euro - Gutt ( samarbeid)
Kamper  
Søn 8 Mar
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 8 Mar
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 8 Mar
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
AB
Treninger   kompisgjengen Axel Bryde
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Man 9 Mar
kl 10:30 - 13:00
Smestad 5 tr
Treninger   Pål Boye , pal1209@osloskolen.no
Man 9 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:30
Isprep
Isprep  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 9 Mar
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Tir 10 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 10 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
Treninger   fysisk aktivitet og helse , Håkon Buckner, tlf…
Tir 10 Mar
kl 15:30 - 17:30
isprep
Isprep  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2007
Treninger  
Tir 10 Mar
kl 19:15 - 20:00
Isprep
Isprep  
Tir 10 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tir 10 Mar
kl 20:00 - 21:30
BMO / 7ér bane
Treninger   bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,
Ons 11 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 11 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
Treninger   fys aktiv og helse , Håkon Buckner, Ulf 994 95…
Ons 11 Mar
kl 15:30 - 17:30
isprep
Isprep  
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 19:30
2007 (halv 11er)
Treninger  
Ons 11 Mar
kl 21:00 - 22:15
OldBoys
Treninger  
Tor 12 Mar
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Frigg - 2011 (18.15 Frogner)
Kamper  
Tor 12 Mar
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tor 12 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
Treninger   Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…
Tor 12 Mar
kl 17:00 - 18:30
Barnebursdag
Treninger   Thomas Heyerdahl,
Tor 12 Mar
kl 18:30 - 21:00
Disco
Treninger  
Fre 13 Mar
kl 10:00 - 14:00
Øraker skole
Treninger   Tommy Fjeldbu, tofja002@osloskolen.no
Fre 13 Mar
kl 11:00 - 14:00
Publikum
Ledig  
Søn 15 Mar
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 15 Mar
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 15 Mar
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
Søn 15 Mar
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Man 16 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Tir 17 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Tir 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
Ons 18 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Tor 19 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Fre 20 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Fre 20 Mar
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 20 Mar
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 21 Mar
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 21 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Søn 22 Mar
kl 10:00 - 16:00
Kjøleanlegget er stengt av - ikke isprep
Isprep ved behov  
Søn 22 Mar
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov   Velkommen til innebandy - bandyforbundet
Fre 27 Mar
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 27 Mar
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 28 Mar
kl 09:00 - 11:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 28 Mar
kl 11:00 - 13:00
Håndball har fått tid til T2-kurs
Isprep ved behov  
Søn 29 Mar
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 3 Apr
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 3 Apr
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 4 Apr
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 5 Apr
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 6 Apr
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 10 Apr
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 10 Apr
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 11 Apr
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 12 Apr
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 13 Apr
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 17 Apr
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 17 Apr
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 19 Apr
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 20 Apr
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 24 Apr
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 25 Apr
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 26 Apr
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 27 Apr
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 1 Mai
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 2 Mai
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 3 Mai
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 8 Mai
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 8 Mai
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 9 Mai
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 10 Mai
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 15 Mai
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 15 Mai
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 16 Mai
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 17 Mai
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 22 Mai
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 22 Mai
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 23 Mai
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 24 Mai
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 25 Mai
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 29 Mai
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 29 Mai
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 30 Mai
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 31 Mai
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 1 Jun
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 5 Jun
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 5 Jun
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 6 Jun
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 7 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 8 Jun
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 12 Jun
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 12 Jun
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 13 Jun
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 14 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Man 15 Jun
kl 17:00 - 19:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 19 Jun
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 19 Jun
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 20 Jun
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 21 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 26 Jun
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 26 Jun
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 27 Jun
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 28 Jun
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 3 Jul
kl 15:00 - 17:00
Fredags Innebandy
Isprep ved behov  
Fre 3 Jul
kl 19:00 - 20:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Lør 4 Jul
kl 09:00 - 13:00
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Søn 5 Jul
kl 16:00 - 17:30
Innebandy (hall)
Isprep ved behov  
Fre 18 Sep
kl 19:00 - 21:30
Klubbtur Rättvik
Treninger  
Lør 19 Sep
kl 09:30 - 19:00
Klubbtur Rättvik
Treninger  
Søn 20 Sep
kl 09:30 - 15:30
Klubbtur Rättvik
Treninger  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 24 Jan
kl 16:30 - 17:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 09:25 - 11:30
Bjørnsletta skole
Ullern Bandy  
Gitte Fransine Roblau Lechuga   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 20:15 - 21:45
BMO / 7ér bane
Ullern Bandy  
  Les mer  
Søn 24 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2008
Treninger  
  Les mer  
Søn 24 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Søn 24 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 24 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 24 Nov 2019
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Lillejenter (15:00)
Kamper  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 12:00 - 18:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Mjøndalen - Ullern A
Kamper  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 18:45 - 20:30
Gutt
Treninger  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 18:15 - 18:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 15:00 - 16:30
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 17:00 - 17:50
2007 (halv 11er)
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 17:00 - 17:50
Divas (1/2 bane)
Treninger  
  Les mer  
Tor 21 Nov 2019
kl 12:00 - 17:00
Isprep - stengt bane // Grunnet værforhold
Isprep ved behov  
  Les mer  
Ons 20 Nov 2019
kl 12:00 - 22:00
Isprep - stengt bane // Grunnet værforhold
Isprep ved behov  
  Les mer  
Ons 20 Nov 2019
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg - Ullern A
Kamper  
  Les mer  
Tir 19 Nov 2019
kl 12:00 - 22:00
Isprep - stengt bane // Grunnet værforhold
Isprep ved behov  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 18:30 - 20:00
Divas vs Ullevål (9ér)
Kamper  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 12:00 - 18:00
Isprep - stengt bane // Grunnet værforhold
Isprep ved behov  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Snarøya - Gutt (nytt dato, grunn avlyst vær)
Kamper  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 20:30 - 22:00
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger  
Sverre   Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 18:45 - 19:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Ullevål
Kamper  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 16:00 - 18:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2008
Treninger  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Konnerud - Ullern SG
Kamper  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 12:00 - 18:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 19:45 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 19:00 - 20:45
Gutt vs Mjøndalen
Kamper  
Coach Jørgen Aker + Juni/William 1/2tid   Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 18:15 - 19:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 15:00 - 16:30
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 17:00 - 18:00
2007 (halv 11er)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 17:00 - 18:00
Divas (1/2 bane)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 21:00 - 22:00
Oldboys
Treninger  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 21:00 - 22:00
Mamas / 7er
Treninger  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 19:45 - 20:00
isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Høvik
Kamper  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
trener Jørgen Aker (def)   Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 21:00 - 21:15
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Ullevål 2
Kamper  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 19:15 - 20:10
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 21:10 - 21:25
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Røa 1
Kamper  
Jørgen Aker Coach , + Joni / William 1/2tid   Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger  
Sverre   Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 17:30 - 19:00
Sagene bandy (11ér)
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 16:30 - 17:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2008
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov 2019
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Ullern A (kl 15:00)
Kamper  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 8 Nov 2019
kl 18:45 - 20:45
Ledig 7ér
Ledig  
  Les mer  
Fre 8 Nov 2019
kl 18:45 - 20:30
Gutt
Treninger  
  Les mer  
Fre 8 Nov 2019
kl 18:15 - 18:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 8 Nov 2019
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre 8 Nov 2019
kl 15:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Ledig 7ér
Ledig  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 19:15 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 18:00 - 19:10
2007
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 18:00 - 19:10
2010
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 18:00 - 19:10
Divas
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 18:00 - 19:10
2008 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 17:00 - 18:00
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 15:00 - 17:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
OB
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
MA / 7ér
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 18:30 - 19:30
SmåGutt / 7ér
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 18:30 - 19:30
Gutt
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 17:30 - 18:30
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 17:30 - 18:30
2009 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 09:00 - 17:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:30 - 19:00
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:30 - 19:00
2007 (halv)
Treninger  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 09:30 - 17:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 09:00 - 21:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Søn 3 Nov 2019
kl 15:30 - 16:00
2008 vs Høvik / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov 2019
kl 14:00 - 14:30
2008 vs ???? / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov 2019
kl 13:00 - 13:30
2008 vs Haslum / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov 2019
kl 09:00 - 19:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 12:00 - 12:30
2007(2) vs ??? / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 11:30 - 12:00
2007 vs Frigg / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 11:00 - 11:30
2007(2) vs Ready / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 10:00 - 10:30
2007 vs Røa / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 09:30 - 10:00
2007(2) vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 09:00 - 19:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 09:00 - 09:30
2007 vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Fre 1 Nov 2019
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Tor 31 Okt 2019
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Ons 30 Okt 2019
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Tir 29 Okt 2019
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Søn 27 Okt 2019
kl 18:50 - 20:30
Gutt - Kosa Cup , kvartsfinaler (tid ikke bekr)
Kamper  
  Les mer  
Søn 27 Okt 2019
kl 18:00 - 19:45
A-laget (t kamp) vs Drammen (i Hamar)
Kamper  
  Les mer  
Søn 27 Okt 2019
kl 16:00 - 17:35
2007
Treninger  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 12:00 - 12:30
SmåGutt - Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:20 - 11:00
SmåGutt - Røa / KOSA Cup