Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
Lør 16 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
Søn 17 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Konnerud - Ullern SG
Kamper  
Søn 17 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Søn 17 Nov
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 17 Nov
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 17 Nov
kl 16:00 - 18:00
Isprep
Isprep  
Søn 17 Nov
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Ullevål
Kamper  
Søn 17 Nov
kl 18:45 - 19:00
Isprep
Isprep  
Søn 17 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
Søn 17 Nov
kl 20:00 - 21:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Søn 17 Nov
kl 20:30 - 22:00
Rekrutt
Treninger  
Man 18 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Snarøya - Gutt (20.30)
Kamper  
Man 18 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 18 Nov
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
Man 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt - -
Treninger  
Man 18 Nov
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
Man 18 Nov
kl 18:30 - 20:00
Divas vs Ullevål (9ér)
Kamper  
Man 18 Nov
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 18 Nov
kl 20:30 - 22:00
A-lag
Treninger  
Man 18 Nov
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Tir 19 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 19 Nov
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
Tir 19 Nov
kl 16:45 - 17:50
Gutt
Treninger   Joni + William ( 2/3-dels bane)
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 17:50
2007
Treninger   7ér + +
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 19 Nov
kl 19:30 - 20:15
Isprep
Isprep  
Tir 19 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Drammen 2
Kamper  
Ons 20 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg - Ullern A
Kamper  
Ons 20 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 20 Nov
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
Ons 20 Nov
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
Ons 20 Nov
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 20:30
Småutt (7ér)
Treninger  
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 20:30
Oldboys
Treninger  
Ons 20 Nov
kl 20:30 - 21:30
Mamas / 7er
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Divas (1/2 bane)
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
Tor 21 Nov
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tor 21 Nov
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
Fre 22 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Fre 22 Nov
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
Fre 22 Nov
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
Fre 22 Nov
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
Fre 22 Nov
kl 18:15 - 18:45
Isprep
Isprep  
Fre 22 Nov
kl 18:45 - 20:30
Gutt
Treninger  
Fre 22 Nov
kl 18:45 - 20:00
Skudd-trening (alle)
Treninger  
Lør 23 Nov
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Mjøndalen - Ullern A
Kamper  
Lør 23 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Lør 23 Nov
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
Lør 23 Nov
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
Lør 23 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
Søn 24 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Lillejenter (15:00)
Kamper  
Søn 24 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Søn 24 Nov
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 24 Nov
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
Treninger  
Søn 24 Nov
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 24 Nov
kl 16:30 - 17:30
Isprep
Isprep  
Søn 24 Nov
kl 17:30 - 19:15
Oslo 2004 Krets
Treninger  
Søn 24 Nov
kl 19:30 - 20:15
Isprep
Isprep  
Søn 24 Nov
kl 20:00 - 21:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Søn 24 Nov
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt
Treninger  
Man 25 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 25 Nov
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
Man 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
Man 25 Nov
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
Man 25 Nov
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 25 Nov
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Treninger  
Man 25 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
Man 25 Nov
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Man 25 Nov
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Ullevål
Kamper  
Tir 26 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 26 Nov
kl 19:15 - 20:15
Isprep
Isprep  
Tir 26 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Ready 2
Kamper  
Ons 27 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Ullern A
Kamper  
Ons 27 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 27 Nov
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
Ons 27 Nov
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
Ons 27 Nov
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 20:30
Oldboys
Treninger  
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 20:30
Småutt (7ér)
Treninger  
Ons 27 Nov
kl 20:30 - 21:30
Mamas / 7er
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Ready (7ér)
Kamper  
Tor 28 Nov
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
Tor 28 Nov
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tor 28 Nov
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
Fre 29 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Fre 29 Nov
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
Fre 29 Nov
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
Fre 29 Nov
kl 16:30 - 17:45
A-lag
Treninger  
Fre 29 Nov
kl 17:30 - 18:45
Ledig 7ér
Treninger  
Fre 29 Nov
kl 18:15 - 19:00
Isprep / 11ér
Isprep  
Fre 29 Nov
kl 19:00 - 20:30
Gutt vs Høvik
Kamper  
Lør 30 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Lør 30 Nov
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
Lør 30 Nov
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
Lør 30 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
Søn 1 Des
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Søn 1 Des
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 1 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Søn 1 Des
kl 15:00 - 16:00
Isprep
Isprep  
Søn 1 Des
kl 16:00 - 17:30
SmåGutt vs Stabæk 2
Kamper  
Søn 1 Des
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
Søn 1 Des
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Søn 1 Des
kl 20:00 - 21:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Man 2 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Divas (18.30)
Kamper  
Man 2 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 2 Des
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
2008 vs Røa (7ér)
Kamper  
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
Man 2 Des
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
Man 2 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Treninger  
Man 2 Des
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 2 Des
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Tir 3 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 3 Des
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Stabæk 3 - Smågutt (17.30)
Kamper  
Tir 3 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
Tir 3 Des
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 3 Des
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 3 Des
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tir 3 Des
kl 20:00 - 21:30
ledig
Ledig  
Ons 4 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 4 Des
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
Ons 4 Des
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
Ons 4 Des
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Sagene (7ér)
Kamper  
Ons 4 Des
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
Ons 4 Des
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Sarpsborg
Kamper  
Ons 4 Des
kl 21:00 - 22:00
Oldboys
Treninger  
Ons 4 Des
kl 21:30 - 22:30
Mamas / 7er
Treninger  
Tor 5 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Drammen - Lillejenter (17.45)
Kamper  
Tor 5 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
2007 vs Ullevål 2 (7ér)
Kamper  
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
2007(2) vs Ready(2) - (7ér)
Kamper  
Tor 5 Des
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
Tor 5 Des
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
Tor 5 Des
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tor 5 Des
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
Tor 5 Des
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
Tor 5 Des
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
Tor 5 Des
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
Fre 6 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Fre 6 Des
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
Fre 6 Des
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
Fre 6 Des
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
Fre 6 Des
kl 18:15 - 19:00
Isprep / 11ér
Isprep  
Fre 6 Des
kl 19:00 - 20:30
Gutt vs Haslum/ Hauger
Kamper  
Lør 7 Des
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Lør 7 Des
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
Lør 7 Des
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
Lør 7 Des
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
Søn 8 Des
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
Søn 8 Des
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
Treninger  
Søn 8 Des
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
Søn 8 Des
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
Søn 8 Des
kl 16:00 - 18:00
Isprep
Isprep  
Søn 8 Des
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Drammen
Kamper  
Søn 8 Des
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
Søn 8 Des
kl 20:30 - 21:30
YoungBoyz (7ér)
Treninger   Sverre
Søn 8 Des
kl 20:30 - 21:45
Rekrutt
Treninger  
Man 9 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Haslum/ Hauger - Gutt (19.00)
Kamper  
Man 9 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Man 9 Des
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
Man 9 Des
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
Man 9 Des
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
Man 9 Des
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
Man 9 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Treninger  
Man 9 Des
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
Tir 10 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Stabæk 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 10 Des
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Hamar - 2009
Kamper  
Tir 10 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
Tir 10 Des
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt vs Hauger/Haslum
Kamper  
Tir 10 Des
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
Tir 10 Des
kl 20:30 - 21:45
Gutt
Treninger   Joni/ William
Ons 11 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Røa3 - 2010 (18.00)
Kamper  
Ons 11 Des
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
Ons 11 Des
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
Ons 11 Des
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
Ons 11 Des
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 17 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Konnerud - Ullern SG
Kamper  
  Les mer  
Lør 16 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør 16 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 19:45 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 19:00 - 20:45
Gutt vs Mjøndalen
Kamper  
Coach Jørgen Aker + Juni/William 1/2tid   Les mer  
Fre 15 Nov
kl 18:15 - 19:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 16:15 - 16:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010 -
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Divas (1/2 bane)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
2007 (halv 11er)
Treninger  
  Les mer  
Tor 14 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 21:00 - 22:00
Mamas / 7er
Treninger  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 21:00 - 22:00
Oldboys
Treninger  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 19:45 - 20:00
isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Høvik
Kamper  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 16:45 - 18:00
Gutt
Treninger  
trener Jørgen Aker (def)   Les mer  
Ons 13 Nov
kl 16:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 21:15
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Ullevål 2
Kamper  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 19:15 - 20:10
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:15
2011
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:15
2009
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:15
2010
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 21:10 - 21:25
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Røa 1
Kamper  
Jørgen Aker Coach , + Joni / William 1/2tid   Les mer  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 20:00 - 20:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 18:00 - 18:30
isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
Treninger  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 16:00 - 16:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 12:00 - 15:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 20:00 - 21:00
YoungBoyz (7ér)
Treninger  
Sverre   Les mer  
Søn 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Sagene bandy (11ér)
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 16:30 - 17:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 12:00 - 16:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 10:30 - 12:00
2007
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
Treninger  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Søn 10 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Ullern A (kl 15:00)
Kamper  
  Les mer  
Lør 9 Nov
kl 12:00 - 17:00
Publikum
Ledig  
  Les mer  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 11:15
2008
Treninger  
  Les mer  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 11:15
Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 10:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 8 Nov
kl 18:45 - 20:30
Gutt
Treninger  
  Les mer  
Fre 8 Nov
kl 18:45 - 20:45
Ledig 7ér
Ledig  
  Les mer  
Fre 8 Nov
kl 18:15 - 18:45
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Fre 8 Nov
kl 16:45 - 18:15
A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre 8 Nov
kl 15:00 - 16:30
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 21:30
Ledig 7ér
Ledig  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 19:15 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 19:10
2010
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 19:10
2007
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 19:10
Divas
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 19:10
2008 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Tor 7 Nov
kl 15:00 - 17:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 20:00 - 21:30
OB
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 20:00 - 21:30
MA / 7ér
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 19:30 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:30
Gutt
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 18:30 - 19:30
SmåGutt / 7ér
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 17:30 - 18:30
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 17:30 - 18:30
2009 (7ér)
Treninger  
  Les mer  
Ons 6 Nov
kl 09:00 - 17:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
Treninger  
  Les mer  
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Tir 5 Nov
kl 17:30 - 19:00
Ledig
Ledig  
  Les mer  
Tir 5 Nov
kl 17:30 - 19:00
2007 (halv)
Treninger  
  Les mer  
Tir 5 Nov
kl 09:30 - 17:00
Isprep
Isprep  
  Les mer  
Man 4 Nov
kl 09:00 - 21:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Søn 3 Nov
kl 15:30 - 16:00
2008 vs Høvik / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 14:00 - 14:30
2008 vs ???? / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 13:00 - 13:30
2008 vs Haslum / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 19:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 12:00 - 12:30
2007(2) vs ??? / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 11:30 - 12:00
2007 vs Frigg / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 11:00 - 11:30
2007(2) vs Ready / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 10:30
2007 vs Røa / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:30 - 10:00
2007(2) vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 19:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 09:30
2007 vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Fre 1 Nov
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep ved behov  
  Les mer  
Tor 31 Okt
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Ons 30 Okt
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Tir 29 Okt
kl 08:00 - 18:00
Isprep - banen stengt
Isprep  
  Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:50 - 20:30
Gutt - Kosa Cup , kvartsfinaler (tid ikke bekr)
Kamper  
  Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 19:45
A-laget (t kamp) vs Drammen (i Hamar)
Kamper  
  Les mer  
Søn 27 Okt
kl 16:00 - 17:35
2007
Treninger  
  Les mer  
Lør 26 Okt
kl 12:00 - 12:30
SmåGutt - Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 10:20 - 11:00
SmåGutt - Røa / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 08:40 - 09:20
SmåGutt - Drammen 2 / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 21:50 - 22:30
Gutt - KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Tor 24 Okt
kl 19:50 - 20:30
Gutt KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 17:45
Gutt - KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 20:00
Barmark SG/ Gutt
Ullern Bandy  
  Les mer  
Søn 20 Okt
kl 19:15 - 21:00
A-laget (trening /kamp) - Hamar ishall
Treninger  
  Les mer  
Søn 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
Gutt (Hamar is)
Treninger  
  Les mer  
Ons 16 Okt
kl 19:00 - 20:00
Barmark SG/ Gutt
Treninger  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 19:00 - 20:00
Barmark SG/ Gutt
Ullern Bandy  
  Les mer  
Søn 13 Okt
kl 15:30 - 16:50
2007 / Is - Ullensaker ( Jessheim)
Treninger  
  Les mer  
Søn 13 Okt
kl 14:00 - 15:20
SmåGutt / Is - Ullensaker (Jessheim)
Treninger  
  Les mer  
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 20:00
Barmark SG/ Gutt
Treninger  
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 19:45 - 20:45
Barmark A / J
Treninger  
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 19:00 - 20:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Lør 5 Okt
kl 12:00 - 13:00
A-laget - is Jar ishall
Treninger  
  Les mer  
Tor 3 Okt
kl 19:30 - 20:30
A-laget - barmark
Treninger  
  Les mer  
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 20:50
A-laget - is Jar ishall
Treninger  
  Les mer  
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 20:50
A-laget - is Jar ishall
Treninger  
  Les mer  
Man 30 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Søn 29 Sep
kl 17:00 - 18:30
Divas
Ullern Bandy  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 29 Sep
kl 16:45 - 17:45
Is - Skedsmo ---- ??
Treninger  
  Les mer  
Søn 29 Sep
kl 15:30 - 16:30
Is - Skedsmo ---- ??
Treninger  
  Les mer  
Søn 29 Sep
kl 14:00 - 15:00
A-laget
Ullern Bandy  
Is - Jar   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Man 23 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Fre 20 Sep
kl 16:00 - 20:00
Årets klubbtur
Ullern Bandy   Rättvik Arena
Buss til Rättvik for alle født fra 2008 til…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 20:00
A-laget
Ullern Bandy  
Is Hønefoss   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 17:00 - 18:30
Gutt
Ullern Bandy  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 16:45 - 17:45
A-laget
Treninger  
Is - Skedsmo   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 15:30 - 16:45
SmåGutt -
Ullern Bandy  
Is - Jar curling   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 15:30 - 16:30
A-laget
Treninger  
Is - Skedsmo   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 14:30 - 15:15
2007
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 13:30 - 14:15
2008-2009
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Ons 11 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 16:45 - 17:45
A-lag
Treninger  
Is - Skedsmo   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 15:30 - 16:45
SmåGutt -
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 15:30 - 16:30
Gutt - trener William Palmblad
Treninger   Is - Skedsmo
Is - Skedsmo   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 14:30 - 15:15
2007
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 13:30 - 14:15
2009
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Man 2 Sep
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 17:00 - 18:30
Divas
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 16:45 - 17:45
A-lag
Treninger  
Is - Skedsmo   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 15:40 - 16:30
2008
Treninger  
Is - Jar Curling   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 15:30 - 16:30
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Is - Skedsmo   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-lag
Treninger  
Is   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:00 - 21:15
Gutt / Små Gutt
Treninger  
Barmark - Ullernbanen   Les mer  
Man 5 Aug
kl 08:30 - 15:00
Sommerbandyskolen
Ullern Bandy  
  Les mer  
Powered by: Bloc