Gamle klubbhuset

Gamle klubbhuset

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Man 3 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
Gamle klubbhuset   Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy
Tir 4 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Tir 4 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
Gamle klubbhuset   Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy
Ons 5 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Ons 5 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
Gamle klubbhuset   Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy
Tor 6 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Tor 6 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
Gamle klubbhuset   Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy
Fre 7 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Fre 7 Aug
kl 11:00 - 13:30
Matti Myllikoski - 2 timer og 30 min.
Gamle klubbhuset   Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy
Man 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Tir 11 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Ons 12 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Tor 13 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Fre 14 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Aktiviteter div grupper sommertrening
Man 17 Aug
kl 18:30 - 21:00
Jørgen Aker - 2 timer og 30 min.
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Rommet er booket for Ullerntoppen boligsameie…
Tir 18 Aug
kl 18:30 - 21:00
Matti Myllikoski - 2 timer og 30 min.
Møterom A2 (nytt klubbhus)   Styre-møte Bandy
Tir 18 Aug
kl 19:00 - 21:30
Hans Skageng - 2 timer og 30 min.
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)   Møte Hovedforeningen
Fre 21 Aug
kl 14:00 - 20:00
Matti Myllikoski - 6 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Bandy utdanning - m Marcus
Lør 22 Aug
kl 08:00 - 22:00
Matti Myllikoski - 14 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Bandy - utdanning
Søn 23 Aug
kl 08:00 - 20:00
Matti Myllikoski - 12 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   Bandy - Utdanning , m Marcus
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
Møterom B2 (nytt klubbhus)   Styremøte Basket
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 21:30
Stine Røisheim - 2 timer og 30 min.
Halvdel A   Styremøte Ullern Håndball
Tor 27 Aug
kl 17:30 - 22:00
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)   EliteBandy møte
Man 7 Sep
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
Møterom B2 (nytt klubbhus)   Styremøte Basket
Man 26 Okt
kl 19:00 - 23:00
Styremøte Fotball
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
Møterom B2 (nytt klubbhus)   Styremøte Basket
Man 30 Nov
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Tir 8 Des
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
Møterom B2 (nytt klubbhus)   Styremøte Basket
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Ons 24 Jun
kl 19:00 - 21:30
Hans Skageng - 2 timer og 30 min.
Halvdel B  
Hovedstyremøte   Les mer  
Ons 24 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Tir 23 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:30 - 21:30
Svein Storjord - 2 timer
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
Driftsstyremøte   Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:00 - 21:30
Styremøte Fotball v/Tage
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Styremøte Fotball   Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Svein Storjord - 2 timer
Møterom A2 (nytt klubbhus)  
Ny leder IF   Les mer  
Man 22 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktiviteter under sommertrening div årskull   Les mer  
Lør 20 Jun
kl 10:00 - 11:00
Alexander Bendiksen - 1 time
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Fre 19 Jun
kl 11:00 - 15:00
Magne Aarvik - 4 timer
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Trenermøte fotball   Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 21:00
Hans Skageng - 2 timer
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
Styremøte Bandy   Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Johan Egil Rudi - 1 time
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Lagsmøte med mental trener Øystein Scherning. G14…   Les mer  
Man 15 Jun
kl 20:00 - 22:00
Stine Røisheim - 2 timer
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Samarbeid Aker Ullern - Håndball   Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:00 - 20:00
Johan Egil Rudi - 1 time
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Spillermøte G16. Ansvarlig Johan Egil Rudi.   Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Alexander Bendiksen - 1 time
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 15:30 - 16:30
Johan Egil Rudi - 1 time
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G14 Fotball - Spillermøte   Les mer  
Man 15 Jun
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Fre 12 Jun
kl 11:00 - 15:00
Magne Aarvik - 4 timer
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Trenermøte fotball   Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Gøril Solheim - 3 timer
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Aker TH ønsker å ha årsmøte her denne kvelden,…   Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Gøril Solheim - 3 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aker Topphåndballs årsmøte (Har booket to rom nå,…   Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 21:00
Svein Storjord - 2 timer og 30 min.
Halvdel A  
Årsmøte Ullern IF   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
Styremøte Basket   Les mer  
Man 8 Jun
kl 19:30 - 21:30
Stine Røisheim - 2 timer
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Søn 7 Jun
kl 09:00 - 15:00
Stine Røisheim - 6 timer
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktivitetslederkurs   Les mer  
Lør 6 Jun
kl 09:00 - 15:30
Stine Røisheim - 6 timer og 30 min.
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktivitetslederkurs   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Bestiller for Brian   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G06 og G04 spillermøter.   Les mer  
Søn 10 Mai
kl 12:00 - 19:00
Kick-off på Ullernbanen
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 27 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Tage Hoseth
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
Møte Fotballen v/Nils-Einar m. flere   Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G06 og G04 Spillermøter.   Les mer  
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G04 Videomøte.   Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Trude Waagan
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
Lagledermøte Ullern Håndball   Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 20:30
Utleid, Ullerntoppsen sameie
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Trude Waagan
Halvdel A  
Lagledermøte Ullern Håndball   Les mer  
Man 20 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G06 Videomøte.   Les mer  
Søn 19 Apr
kl 09:00 - 15:00
6 timer - Stine Røisheim
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktivitetsleder kurs Ullern IF   Les mer  
Lør 18 Apr
kl 09:00 - 15:00
6 timer - Stine Røisheim
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
Aktivitetslederkurs Ullern IF   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Bestiller for Brian   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 18:30 - 22:00
3 timer og 30 min. - Magne Aarvik
Halvdel A  
Fotball trenerkurs   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Stine Røisheim
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
Fordeling av treningstid - Booket av Stine   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Tage Hoseth
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Møte Fotball trenerforum v/Magne   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Magne Aarvik
Halvdel B  
Fotball trener-lagledermøte G2014   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 22:00
4 timer og 30 min. - Trude Waagan
Halvdel A  
Trener 1 kurs modul 4   Les mer  
Man 30 Mar
kl 19:30 - 20:30
1 time - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G04 og G06 Videomøte.   Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 07:00 - 18:30
Akademi Liga Fotball
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 28 Mar
kl 07:00 - 18:30
Akademi Liga Fotball
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 11:30 - 14:00
Møte Fotball trenerforum v/Magne
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 19:30 - 20:30
1 time - Alexander Bendiksen
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
G05 spillermøte   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:30 - 19:00
30 min. - Alexander Bendiksen
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
Kapteinsmøte G05   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Svein Storjord
Halvdel A  
Årsmøte Ullern IF   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Magne Aarvik
Halvdel B  
Fotball Lagledermøte G2013   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Hans-Jörg Schneidt
Halvdel A  
Styremøte Ullern Basket   Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:00 - 21:00
Spiller- og foreldremøte v/ Garcia
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
G06 og G04 videomøte.   Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Johansson
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 11:30 - 14:00
Møte Fotball trenerforum v/Magne
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Magne Aarvik
Gamle klubbhuset  
Fotball J2011 Foreldremøte   Les mer  
Tor 19 Mar
kl 19:00 - 19:30
30 min. - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Møte G04-3   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Magne Aarvik
Møterom A2 (nytt klubbhus)  
Lagledermøte G2012   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 18:00 - 21:00
2 timer og 30 min. - Svein Storjord
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Hovedstyremøte   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 17:45 - 21:30
Hovedstyremøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
Møterom B2 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
G05   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Årsmøte Håndball   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
Møterom A2 (nytt klubbhus)  
Årsmøte Håndball- booket av Stine   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
Gamle klubbhuset  
Årsmøte Håndball   Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 15 Mar
kl 17:30 - 20:30
Bursdagsselskap v/Fredrik Larstorp
Gamle klubbhuset  
Bursdagsselskap v/Fredrik Larstorp   Les mer  
Søn 15 Mar
kl 13:00 - 17:00
Bursdagsselskap v/Kristin Alsvik
Gamle klubbhuset  
Bursdagsselskap v/Kristin Alsvik   Les mer  
Lør 14 Mar
kl 17:00 - 20:30
NM Final Bandy herrer (reservasjon)
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 13:00 - 17:00
Treningskamper fotball
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 09:00 - 13:00
NM final Bandy herrer (reservasjon)
Gamle klubbhuset  
OBS! Trenger hele serveringen - hele dagen! )   Les mer  
Fre 13 Mar
kl 13:00 - 23:00
NM finale Damer (reservasjon )
Gamle klubbhuset  
Matti , 922 57 009   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
Bandy disco Ullern bandy   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 14:00 - 16:00
2 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
Bandy bursdag Thomas Heyerdahl,   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 21:30
Årsmøte Bandy avd
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 16:30 - 18:00
A-laget v/Kirsebom
Gamle klubbhuset  
A-laget v/Kirsebom   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Foreldremøte Bestum BB v/Bakke
Gamle klubbhuset  
Foreldremøte Bestum BB v/Bakke   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 16:00 - 18:00
Spillermøte J2008 v/Bakke
Gamle klubbhuset  
Spillermøte J2008 v/Bakke   Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
G06 video   Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 21:00
Årsmøte Ullern Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Utviklingsprosjekt om visualisering   Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Anders Johansson
Gamle klubbhuset  
Spillermøte G2007   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 16:00 - 17:30
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
J07 med Brian   Les mer  
Lør 7 Mar
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
Euro 17 Bandy ,   Les mer  
Lør 7 Mar
kl 11:00 - 12:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Frokost G04.   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 20:00
Møte Trenings rom-gruppa v/Kristi Hegna
Gamle klubbhuset  
Møte Treningsrom-gruppa v/Kristi Hegna   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 16:00 - 16:30
Kioskmøte v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
Gamle klubbhuset  
Årsmøte - Aker   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
G05 kveldsmat
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Foreldremøte Ullern Fotball G2006 TG.2.   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Kveldsmat G06.   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Anders Johansson
Gamle klubbhuset  
Videomøte G19   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
Bandy 2008 gruppa Simona Trombetta   Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Stine Røisheim
Gamle klubbhuset  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
Håndball styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 18:00
NF akademiet
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 18:00 - 22:00
Samling 06 v/Tom
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 13:00 - 17:30
Divas bandy - besøk fr Sverige
Gamle klubbhuset  
reservasjon - men ikke bekreftet 28.1 , Matti   Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
Jacob Klcovansky , Bandyskole   Les mer  
Fre 28 Feb
kl 18:15 - 19:15
1 time - Anders Johansson
Gamle klubbhuset  
Anders Johansson og co   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte v/Roar Smedsrud
Gamle klubbhuset  
Foreldremøte v/Roar Smedsrud   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Didrik Bjella
Gamle klubbhuset  
MSA   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
G05 kveldsmat
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 22:00
Foreldremøte J2008 v/Thonje Cock
Gamle klubbhuset  
Foreldremøte J2008 v/Thonje Cock   Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 12:00 - 16:00
Treningskamper fotball
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 10:30 - 12:00
Små Divas - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 12:00 - 16:00
Treningskamper fotball
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 10:30 - 12:00
Små Divas - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 20:00
G05 spillermøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Stine Røisheim
Gamle klubbhuset  
KLubbadmin- Stine   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Kveldsmat G19   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
06 kveldsmat.   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Spillermøte v/Anders
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 19:00 - 20:00
1 time - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
G16 Treningsleir   Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Kveldsmat G07 v/Siv J. Tveitnes
Gamle klubbhuset  
Kveldsmat G07 v/Siv J. Tveitnes   Les mer  
Man 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
1 time - Anders Johansson
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 9 Feb
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Matti Myllikoski
Gamle klubbhuset  
A-laget , Kvartsfinale NM   Les mer  
Søn 9 Feb
kl 09:00 - 11:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
G06 frokost.   Les mer  
Lør 8 Feb
kl 08:00 - 19:30
CC Vest Ullern Cup - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 16:00 - 21:30
CC Vest Ullern Cup - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 11:00 - 12:00
1 time - Joakim Lund Rangel
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 10:00 - 11:00
1 time - Joakim Lund Rangel
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 7 Feb
kl 08:00 - 09:00
1 time - Svein Storjord
Gamle klubbhuset  
NY TEST av Svein   Les mer  
Tor 6 Feb
kl 17:00 - 18:30
G05 spillermøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 09:00 - 15:30
Oslo Skoleturnering 7.klasser (bandy avd)
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 18:45 - 21:15
Hovedstyremøte
Gamle klubbhuset  
Svein S   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 12:00 - 13:00
1 time - Svein Storjord
Gamle klubbhuset  
Dette er en test kun   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 12:00 - 13:00
1 time - Joakim Lund Rangel
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
årsmøte   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 20:00 - 23:00
3 timer - Tage Hoseth
Gamle klubbhuset  
For Anders fra Røra   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 18:30 - 20:00
G05 spillermøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 20:00 - 21:30
Kveldsmat J06 v/Kristin M. Kristiansen
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
Gamle klubbhuset  
Video G04   Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
G06 Video
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 15:30 - 16:30
Videomøte G07
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 16:00 - 23:30
MSA-samling V/Terje Kirsebom
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 10:30 - 12:00
Små Divas - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 19:30 - 20:30
Brian Hansen
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
MSA-møte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 15:00 - 16:30
Ullern flerbrukshall møte v/Magnus prosjektleder
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 21:30
Ullern Bandy A-laget kamp
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 11:30 - 14:00
Møte Sport v/Magne
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Videomøte G19
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Internt byggemøte
Gamle klubbhuset  
Svein S   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:30 - 16:00
Møte G2008
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 10:00 - 18:00
A-landslaget - bandy
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 17:00 - 21:30
Bandy A-landslaget
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 15:30 - 17:00
Mat-laging til landslagene (bandy - )
Gamle klubbhuset  
Matti, bandy, ansvarlig   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 15:00 - 16:00
test idrettenonline support. blokke alle childs fra toppen
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 14:00 - 15:00
test idrettenonline support
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 23:30 - 23:30
Ledig
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 20:00 - 23:00
MSA-møte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 18:30 - 19:00
G06 Video
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 17:00 - 18:00
MSA-møte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 17:30
Møte Fotball (Magne)
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 15:00 - 16:00
Møte Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
Kick off møte v/Nils-Einar
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
Videomøte G19
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 17:30 - 18:30
G06 Video
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 16:30 - 17:30
G04 møte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:45 - 21:30
Hovedstyremøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:00 - 18:45
G06 Video
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 16:30 - 17:30
G08 mat
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 21:00
Jenter - Brian Hansen
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 18:00 - 21:30
Ullern Bandy A-laget kamp
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 15:00 - 17:00
Ullern flerbrukshall møte v/Svein og co
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 21:00
Foreldremøte håndball v/Kristi
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
G06 Video
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 16:00 - 16:30
Videomøte G08
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 12 Jan
kl 15:30 - 16:30
Videomøte G19
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Søn 12 Jan
kl 13:00 - 14:00
G06 Video og taktikk
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 17:00 - 17:30
Test 1/Svein
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 16:30 - 17:00
Test 4/Svein
Møterom A2 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Fre 10 Jan
kl 15:30 - 18:00
Test 5/Svein
Alle møterom (hele salen - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 19:30 - 20:30
G04 spillermøte
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tor 9 Jan
kl 18:00 - 19:30
CC Vest cup møte v/Nils-Einar
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 20:00 - 21:30
Kveldsmat G19
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 18:00 - 19:00
Kveldsmat G04
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 20:00 - 21:00
Kveldsmat G06
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Krets 04 Oslo, Ullern
Gamle klubbhuset  
Solbærsaft - pepperkaker? -   Les mer  
Powered by: Bloc