Gamle klubbhuset

Gamle klubbhuset

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 28 Oct
kl 18:30 - 20:30
Stine Røisheim - 2 timer
Tue 30 Nov
kl 18:00 - 20:00
Stine Røisheim - 2 timer
Håndball Styremøte
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 20:00
Stine Røisheim - 2 timer
Styremøte Håndball   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 21:00
Møte vedr medlemsystem
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Stine Røisheim - 2 timer
Styremøte Håndball   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 21:00
Møte vedr medlemsystem
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 21:30
AU Møte
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 17:30 - 20:00
Svein Storjord - 2 timer og 30 min.
DUIF-møte   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 21:00
HS - møte
Halvdel A  
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 21:00
AU - møte
Møterom B1 (nytt klubbhus)  
HS   Les mer  
Sun 25 Jul
kl 13:30 - 16:00
Hans-Jörg Schneidt - 2 timer og 30 min.
GU16 Basket LL   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 21:00
HS møte
Møterom A1 (største rom - nytt klubbhus)  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
Video Aker Elite   Les mer  
Powered by: Bloc