Gamle klubbhuset

Gamle klubbhuset

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 8 Aug
kl 10:30 - 11:30
Fotball v/ Daniel Garcia
$item.username  
Søn 9 Aug
kl 18:00 - 19:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username   Videomøte G19
Man 10 Aug
kl 09:00 - 11:00
Michael Söderström - 2 timer
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Man 10 Aug
kl 13:00 - 14:30
Michael Söderström - 1 time og 30 min.
$item.username  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Man 10 Aug
kl 19:30 - 21:00
Jørgen Aker - 1 time og 30 min.
$item.username   Driuftstyremøte
Tir 11 Aug
kl 09:00 - 11:00
Michael Söderström - 2 timer
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Tir 11 Aug
kl 13:00 - 14:30
Michael Söderström - 1 time og 30 min.
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Tir 11 Aug
kl 20:00 - 21:30
Møte Fotball v/Tage
$item.username   Møte Fotball v/Tage
Ons 12 Aug
kl 09:00 - 11:00
Michael Söderström - 2 timer
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Ons 12 Aug
kl 13:00 - 14:30
Michael Söderström - 1 time og 30 min.
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Ons 12 Aug
kl 14:30 - 15:30
Anders Johansson - 1 time
$item.username   Videomøte G19
Ons 12 Aug
kl 19:30 - 21:30
Magne Aarvik - 2 timer
$item.username   Fotball. Lagledermøte G2012
Tor 13 Aug
kl 09:00 - 11:00
Michael Söderström - 2 timer
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Tor 13 Aug
kl 13:00 - 15:00
Alexander Bendiksen - 2 timer
$item.username   G09 video
Fre 14 Aug
kl 09:00 - 11:00
Michael Söderström - 2 timer
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Fre 14 Aug
kl 13:00 - 14:30
Michael Söderström - 1 time og 30 min.
$item.username   Basket, teori og videoanalyse
Fre 14 Aug
kl 19:30 - 20:30
Anders Johansson - 1 time
$item.username   Videomøte G19
Søn 16 Aug
kl 11:00 - 11:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Man 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username   G05 video
Man 17 Aug
kl 18:30 - 21:00
Jørgen Aker - 2 timer og 30 min.
$item.username   Rommet er booket for Ullerntoppen boligsameie…
Tir 18 Aug
kl 18:30 - 21:00
Matti Myllikoski - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styre-møte Bandy
Tir 18 Aug
kl 19:00 - 21:30
Hans Skageng - 2 timer og 30 min.
$item.username   Møte Hovedforeningen
Ons 19 Aug
kl 19:30 - 21:30
Magne Aarvik - 2 timer
$item.username   Fotball. Trener/lagledermøte G2013
Tor 20 Aug
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 20 Aug
kl 19:30 - 21:30
Magne Aarvik - 2 timer
$item.username   Fotball. Trener- og lagledermøte G2014
Fre 21 Aug
kl 14:00 - 20:00
Matti Myllikoski - 6 timer
$item.username   Bandy utdanning - m Marcus
Lør 22 Aug
kl 08:00 - 22:00
Matti Myllikoski - 14 timer
$item.username   Bandy - utdanning
Søn 23 Aug
kl 08:00 - 20:00
Matti Myllikoski - 12 timer
$item.username   Bandy - Utdanning , m Marcus
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styremøte Basket
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 21:30
Stine Røisheim - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styremøte Ullern Håndball
Ons 26 Aug
kl 17:30 - 18:00
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Tor 27 Aug
kl 17:30 - 22:00
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
$item.username   EliteBandy møte
Tor 27 Aug
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Søn 30 Aug
kl 13:00 - 13:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Tir 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker TH
Man 7 Sep
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Man 7 Sep
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
$item.username  
Ons 9 Sep
kl 18:00 - 21:30
Vigdis Holmeset - 3 timer og 30 min.
$item.username   Trenar 2 kurs NHF Reg Øst
Tor 10 Sep
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Søn 13 Sep
kl 12:00 - 12:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Man 14 Sep
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Tir 15 Sep
kl 19:00 - 20:00
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 17 Sep
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Søn 20 Sep
kl 15:30 - 16:00
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Man 21 Sep
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Tir 22 Sep
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styremøte Basket
Man 5 Okt
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Tor 8 Okt
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Søn 11 Okt
kl 15:00 - 15:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 kampmøte
Man 12 Okt
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Søn 18 Okt
kl 11:30 - 15:00
Vigdis Holmeset - 3 timer og 30 min.
$item.username   Trenar 2 kurs NHF-Region Øst
Man 19 Okt
kl 18:00 - 18:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username   05 video
Tir 20 Okt
kl 17:00 - 18:00
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 22 Okt
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Man 26 Okt
kl 19:00 - 23:00
Styremøte Fotball
$item.username  
Tir 27 Okt
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 3 Nov
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styremøte Basket
Tir 10 Nov
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 19 Nov
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Man 30 Nov
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
$item.username  
Tir 8 Des
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
$item.username   Styremøte Basket
Tir 5 Jan 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 7 Jan 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 21 Jan 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 28 Jan 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 2 Feb 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 11 Feb 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 18 Feb 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 25 Feb 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 4 Mar 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 11 Mar 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 23 Mar 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tor 25 Mar 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 27 Apr 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Videomøte Aker Elite
Tir 4 Mai 2021
kl 17:30 - 18:30
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username   Video Aker Elite
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 8 Aug
kl 10:30 - 11:30
Fotball v/ Daniel Garcia
$item.username  
  Les mer  
Fre 7 Aug
kl 13:00 - 14:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
G2009 video   Les mer  
Fre 7 Aug
kl 12:00 - 13:00
Matti Myllikoski - 1 time
$item.username  
Ledermøte Sommer Bandy Camp   Les mer  
Fre 7 Aug
kl 10:30 - 11:30
Runar Mathiassen - 1 time
$item.username  
UF - Sommertrening   Les mer  
Fre 7 Aug
kl 09:00 - 10:30
Runar Mathiassen - 1 time og 30 min.
$item.username  
UF - Sommertrening   Les mer  
Tor 6 Aug
kl 15:00 - 16:00
Vigdis Holmeset - 1 time
$item.username  
Aker Rekr møte   Les mer  
Tor 6 Aug
kl 13:00 - 16:00
Matti Myllikoski - 3 timer
$item.username  
Bandyforbundet . Sommer Bandy Camp1300-1350 -…   Les mer  
Tor 6 Aug
kl 12:00 - 13:00
Matti Myllikoski - 1 time
$item.username  
Ledermøte Sommer Bandy Camp   Les mer  
Tor 6 Aug
kl 09:00 - 10:30
Runar Mathiassen - 1 time og 30 min.
$item.username  
UF - Sommertrening   Les mer  
Ons 5 Aug
kl 13:00 - 14:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
G2009 video   Les mer  
Ons 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Matti Myllikoski - 1 time
$item.username  
Ledermøte Sommer Bandy Camp   Les mer  
Ons 5 Aug
kl 10:30 - 11:30
Runar Mathiassen - 1 time
$item.username  
UF - Sommertrening   Les mer  
Ons 5 Aug
kl 09:00 - 10:30
Runar Mathiassen - 1 time og 30 min.
$item.username  
UF - Sommerfotball   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 18:30 - 19:00
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username  
G05 video   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 18:30
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Kostholdsforedrag v/ Hege Herstad, Ullern G2007   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 17:00 - 17:30
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username  
05 video   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 14:00 - 16:00
Matti Myllikoski - 2 timer
$item.username  
14.00-14.50 (2007 - Klare rammer)15.00-15.50…   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 13:00 - 14:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
G2009 videomøte   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 12:00 - 13:00
Matti Myllikoski - 1 time
$item.username  
Leder-møte , Sommer Bandy Camp   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
$item.username  
Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy   Les mer  
Tir 4 Aug
kl 08:00 - 13:00
Matti Myllikoski - 5 timer
$item.username  
Bandy Sommer Camp   Les mer  
Man 3 Aug
kl 10:00 - 14:30
Matti Myllikoski - 4 timer og 30 min.
$item.username  
Sommer-Idretts skole 2020 , Ullern bandy   Les mer  
Man 3 Aug
kl 10:00 - 18:00
Matti Myllikoski - 8 timer
$item.username  
Bandy Sommer Camp   Les mer  
Man 3 Aug
kl 08:00 - 10:00
Matti Myllikoski - 2 timer
$item.username  
Sommer bandy Camp   Les mer  
Man 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Søn 2 Aug
kl 19:00 - 20:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Videomøte G19   Les mer  
Søn 2 Aug
kl 18:00 - 19:00
Johan Egil Rudi - 1 time
$item.username  
G14 Videomøte   Les mer  
Søn 2 Aug
kl 12:30 - 13:30
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
G05 video   Les mer  
Lør 1 Aug
kl 11:00 - 12:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Fre 31 Jul
kl 18:30 - 19:00
Alexander Bendiksen - 30 min.
$item.username  
G05 video   Les mer  
Tor 30 Jul
kl 18:00 - 19:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Foredrag Øystein Schierning / Ullern G07   Les mer  
Ons 29 Jul
kl 18:00 - 19:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Videomøte G19   Les mer  
Tir 28 Jul
kl 15:30 - 17:00
Anders Johansson - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Jul
kl 11:00 - 12:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
G2005 spillermøte   Les mer  
Man 27 Jul
kl 18:00 - 19:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Foredrag med Alexander Bendiksen. Ullern G2007   Les mer  
Søn 26 Jul
kl 19:00 - 20:00
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Videomøte G19   Les mer  
Tor 23 Jul
kl 20:30 - 21:30
Anders Johansson - 1 time
$item.username  
Videomøte G19   Les mer  
Man 29 Jun
kl 19:00 - 21:00
Hans Skageng - 2 timer
$item.username  
Møte Aker Topphåndball v/ Øyvind Brandt Mobil…   Les mer  
Fre 26 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Tor 25 Jun
kl 19:00 - 20:30
Hans Skageng - 1 time og 30 min.
$item.username  
Spillermøte Nicolas Gajardo   Les mer  
Tor 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Ons 24 Jun
kl 19:00 - 21:30
Hans Skageng - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Hovedstyremøte   Les mer  
Ons 24 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Tir 23 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter div grupper sommertrening   Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:30 - 21:30
Svein Storjord - 2 timer
$item.username  
Driftsstyremøte   Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:00 - 21:30
Styremøte Fotball v/Tage
$item.username  
Styremøte Fotball   Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Svein Storjord - 2 timer
$item.username  
Ny leder IF   Les mer  
Man 22 Jun
kl 08:00 - 16:00
Magne Aarvik - 8 timer
$item.username  
Aktiviteter under sommertrening div årskull   Les mer  
Lør 20 Jun
kl 10:00 - 11:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Fre 19 Jun
kl 11:00 - 15:00
Magne Aarvik - 4 timer
$item.username  
Trenermøte fotball   Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 21:00
Hans Skageng - 2 timer
$item.username  
Styremøte Bandy   Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Johan Egil Rudi - 1 time
$item.username  
Lagsmøte med mental trener Øystein Scherning. G14…   Les mer  
Man 15 Jun
kl 20:00 - 22:00
Stine Røisheim - 2 timer
$item.username  
Samarbeid Aker Ullern - Håndball   Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:00 - 20:00
Johan Egil Rudi - 1 time
$item.username  
Spillermøte G16. Ansvarlig Johan Egil Rudi.   Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Alexander Bendiksen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 15:30 - 16:30
Johan Egil Rudi - 1 time
$item.username  
G14 Fotball - Spillermøte   Les mer  
Man 15 Jun
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Fre 12 Jun
kl 11:00 - 15:00
Magne Aarvik - 4 timer
$item.username  
Trenermøte fotball   Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Gøril Solheim - 3 timer
$item.username  
Aker TH ønsker å ha årsmøte her denne kvelden,…   Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Gøril Solheim - 3 timer
$item.username  
Aker Topphåndballs årsmøte (Har booket to rom nå,…   Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:30 - 21:00
Svein Storjord - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Årsmøte Ullern IF   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:00 - 21:30
Michael Söderström - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte Basket   Les mer  
Man 8 Jun
kl 19:30 - 21:30
Stine Røisheim - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Søn 7 Jun
kl 09:00 - 15:00
Stine Røisheim - 6 timer
$item.username  
Aktivitetslederkurs   Les mer  
Lør 6 Jun
kl 09:00 - 15:30
Stine Røisheim - 6 timer og 30 min.
$item.username  
Aktivitetslederkurs   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
$item.username  
Bestiller for Brian   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
$item.username  
G06 og G04 spillermøter.   Les mer  
Søn 10 Mai
kl 12:00 - 19:00
Kick-off på Ullernbanen
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
$item.username  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 27 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Tage Hoseth
$item.username  
Møte Fotballen v/Nils-Einar m. flere   Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
$item.username  
G06 og G04 Spillermøter.   Les mer  
Man 20 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
G04 Videomøte.   Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Trude Waagan
$item.username  
Lagledermøte Ullern Håndball   Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 20:30
Utleid, Ullerntoppsen sameie
$item.username  
  Les mer  
Man 20 Apr
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Trude Waagan
$item.username  
Lagledermøte Ullern Håndball   Les mer  
Man 20 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
G06 Videomøte.   Les mer  
Søn 19 Apr
kl 09:00 - 15:00
6 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Aktivitetsleder kurs Ullern IF   Les mer  
Lør 18 Apr
kl 09:00 - 15:00
6 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Aktivitetslederkurs Ullern IF   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
$item.username  
Bestiller for Brian   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 18:30 - 22:00
3 timer og 30 min. - Magne Aarvik
$item.username  
Fotball trenerkurs   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Stine Røisheim
$item.username  
Fordeling av treningstid - Booket av Stine   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Tage Hoseth
$item.username  
Møte Fotball trenerforum v/Magne   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Magne Aarvik
$item.username  
Fotball trener-lagledermøte G2014   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 22:00
4 timer og 30 min. - Trude Waagan
$item.username  
Trener 1 kurs modul 4   Les mer  
Man 30 Mar
kl 19:30 - 20:30
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
G04 og G06 Videomøte.   Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
$item.username  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Søn 29 Mar
kl 07:00 - 18:30
Akademi Liga Fotball
$item.username  
  Les mer  
Lør 28 Mar
kl 07:00 - 18:30
Akademi Liga Fotball
$item.username  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 11:30 - 14:00
Møte Fotball trenerforum v/Magne
$item.username  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 19:30 - 20:30
1 time - Alexander Bendiksen
$item.username  
G05 spillermøte   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:30 - 19:00
30 min. - Alexander Bendiksen
$item.username  
Kapteinsmøte G05   Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Svein Storjord
$item.username  
Årsmøte Ullern IF   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Magne Aarvik
$item.username  
Fotball Lagledermøte G2013   Les mer  
Tir 24 Mar
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Hans-Jörg Schneidt
$item.username  
Styremøte Ullern Basket   Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Johan Egil Rudi
$item.username  
G06 og G04 videomøte.   Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:00 - 21:00
Spiller- og foreldremøte v/ Garcia
$item.username  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Johansson
$item.username  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 11:30 - 14:00
Møte Fotball trenerforum v/Magne
$item.username  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Magne Aarvik
$item.username  
Fotball J2011 Foreldremøte   Les mer  
Tor 19 Mar
kl 19:00 - 19:30
30 min. - Johan Egil Rudi
$item.username  
Møte G04-3   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Magne Aarvik
$item.username  
Lagledermøte G2012   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 18:00 - 21:00
2 timer og 30 min. - Svein Storjord
$item.username  
Hovedstyremøte   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 17:45 - 21:30
Hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball regnskapsmøte v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Johan Egil Rudi
$item.username  
G05   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
$item.username  
Årsmøte Håndball   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Årsmøte Håndball   Les mer  
Man 16 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Årsmøte Håndball- booket av Stine   Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Søn 15 Mar
kl 17:30 - 20:30
Bursdagsselskap v/Fredrik Larstorp
$item.username  
Bursdagsselskap v/Fredrik Larstorp   Les mer  
Søn 15 Mar
kl 13:00 - 17:00
Bursdagsselskap v/Kristin Alsvik
$item.username  
Bursdagsselskap v/Kristin Alsvik   Les mer  
Lør 14 Mar
kl 17:00 - 20:30
NM Final Bandy herrer (reservasjon)
$item.username  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 13:00 - 17:00
Treningskamper fotball
$item.username  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 09:00 - 13:00
NM final Bandy herrer (reservasjon)
$item.username  
OBS! Trenger hele serveringen - hele dagen! )   Les mer  
Fre 13 Mar
kl 13:00 - 23:00
NM finale Damer (reservasjon )
$item.username  
Matti , 922 57 009   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
Bandy disco Ullern bandy   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 14:00 - 16:00
2 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
Bandy bursdag Thomas Heyerdahl,   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 21:30
Årsmøte Bandy avd
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 16:30 - 18:00
A-laget v/Kirsebom
$item.username  
A-laget v/Kirsebom   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Foreldremøte Bestum BB v/Bakke
$item.username  
Foreldremøte Bestum BB v/Bakke   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 16:00 - 18:00
Spillermøte J2008 v/Bakke
$item.username  
Spillermøte J2008 v/Bakke   Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
G06 video   Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 21:00
Årsmøte Ullern Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
Utviklingsprosjekt om visualisering   Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Anders Johansson
$item.username  
Spillermøte G2007   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 16:00 - 17:30
1 time og 30 min. - Johan Egil Rudi
$item.username  
J07 med Brian   Les mer  
Lør 7 Mar
kl 14:00 - 18:00
4 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
Euro 17 Bandy ,   Les mer  
Lør 7 Mar
kl 11:00 - 12:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
Frokost G04.   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 20:00
Møte Trenings rom-gruppa v/Kristi Hegna
$item.username  
Møte Treningsrom-gruppa v/Kristi Hegna   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 16:00 - 16:30
Kioskmøte v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Årsmøte - Aker   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 18:00 - 19:00
G05 kveldsmat
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 21:00 - 23:00
2 timer - Johan Egil Rudi
$item.username  
Foreldremøte Ullern Fotball G2006 TG.2.   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
Kveldsmat G06.   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Anders Johansson
$item.username  
Videomøte G19   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
Bandy 2008 gruppa Simona Trombetta   Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Stine Røisheim
$item.username  
Håndball Styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 19:30
2 timer og 30 min. - Stine Røisheim
$item.username  
Håndball styremøte - Booket av Stine   Les mer  
Søn 1 Mar
kl 09:00 - 18:00
NF akademiet
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 18:00 - 22:00
Samling 06 v/Tom
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 13:00 - 17:30
Divas bandy - besøk fr Sverige
$item.username  
reservasjon - men ikke bekreftet 28.1 , Matti   Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
Jacob Klcovansky , Bandyskole   Les mer  
Fre 28 Feb
kl 18:15 - 19:15
1 time - Anders Johansson
$item.username  
Anders Johansson og co   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte v/Roar Smedsrud
$item.username  
Foreldremøte v/Roar Smedsrud   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Didrik Bjella
$item.username  
MSA   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
G05 kveldsmat
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 22:00
Foreldremøte J2008 v/Thonje Cock
$item.username  
Foreldremøte J2008 v/Thonje Cock   Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 12:00 - 16:00
Treningskamper fotball
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 10:30 - 12:00
Små Divas - bandy
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball v/Tage
Gamle klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 12:00 - 16:00
Treningskamper fotball
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 10:30 - 12:00
Små Divas - bandy
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 20:00
G05 spillermøte
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Stine Røisheim
$item.username  
KLubbadmin- Stine   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 15:00 - 16:00
Ullern Fotball v/Tage
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
Kveldsmat G19   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
06 kveldsmat.   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Spillermøte v/Anders
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 19:00 - 20:00
1 time - Johan Egil Rudi
$item.username  
G16 Treningsleir   Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Kveldsmat G07 v/Siv J. Tveitnes
$item.username  
Kveldsmat G07 v/Siv J. Tveitnes   Les mer  
Man 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
G05 videomøte
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
1 time - Anders Johansson
$item.username  
  Les mer  
Søn 9 Feb
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Matti Myllikoski
$item.username  
A-laget , Kvartsfinale NM   Les mer  
Powered by: Bloc