Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 23 Oct
kl 18:30 - 20:00
Gøril Solheim - 1 time og 30 min.
  Jenter 2006 - omberammet kamp (godkjent Trude)
Fri 23 Oct
kl 20:00 - 21:30
Gøril Solheim - 1 time og 30 min.
  Omberammet kamp J2006 - godkjent Trude
Fri 6 Nov
kl 18:30 - 20:00
Gøril Solheim - 1 time og 30 min.
  Kamp omberammet - Jenter 2006 - kampstart 1900
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 10 Aug
kl 13:00 - 19:00
Uke 33: Aker Topphåndballs elitehåndballskole (13-
Ullern Håndball  
Les mer og meld deg på…   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 09:00 - 15:00
Uke 33: Ullerns Håndballskole (6-12 år)
Ullern Håndball  
Les mer og meld deg på…   Les mer  
Wed 5 Aug
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Jul
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Sat 25 Jul
kl 19:00 - 20:00
Daglig leder - 1 time
$item.username  
testing!   Les mer  
Wed 22 Jul
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 15 Jul
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 8 Jul
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 13:00 - 19:00
Uke 26: Aker Topphåndballs elitehåndballskole (13-
Ullern Håndball  
Les mer og meld deg på…   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 09:00 - 15:00
Uke 26: Ullerns håndballskole (6-12 år)
Ullern Håndball  
Les mer og meld deg på…   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 19:00 - 20:30
Styremøte 13. mai (digitalt i MS Teams)
Ullern Håndball  
Ullern Håndball inviterer til digitalt…   Les mer  
Wed 13 May
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Gøril Solheim
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
J07
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Feb
kl 18:30 - 19:30
1 time - J06 1/4-cup kamp Ullern-S/F
$item.username  
  Les mer  
Fri 21 Feb
kl 16:30 - 17:30
1 time - test testesen
$item.username  
tester ny kalenderfunksjon på web   Les mer  
Sun 16 Feb
kl 09:30 - 15:00
Håndballskole i uke 8
Ullern Håndball  
Også denne skoleferien er det…   Les mer  
Powered by: Bloc