Treninger

Treninger

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 28 Oct
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
Sun 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Is - minidivas og 2010 - Sonja Henie ishall
Dorothee og Mattis
Thu 4 Nov
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
Sun 7 Nov
kl 13:00 - 13:50
Is - Divas - Sonja Henie ishall
Sun 7 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 14 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Wed 17 Nov
kl 16:00 - 17:15
Sun 21 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 28 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 5 Dec
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 12 Dec
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 19 Dec
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 26 Dec
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 2 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 9 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 16 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 23 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 30 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Sun 6 Feb 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 24 Oct
kl 17:30 - 19:00
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Thu 21 Oct
kl 21:00 - 22:30
Is - Alaget - Sonja Henie
  Les mer  
Thu 21 Oct
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 17:30 - 19:00
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 10:00 - 10:50
Is - SG - Sonja Henie ishall
Haakon Heyerdahl   Les mer  
Thu 14 Oct
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 13:15 - 14:45
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 10:00 - 10:50
Is - Gutt - Sonja Henie ishall
Espen Sunde   Les mer  
Thu 7 Oct
kl 18:00 - 19:45
Is - A-lag , Vinterbro
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 13:00 - 13:50
Is-tid : mini-divas og Divas Sonja Henie ishall
Godager - mail 16.8   Les mer  
Sun 26 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - A-lag, Vinterbro
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 21:00 - 22:30
A-lag - is , Sonja Henie
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro, Gutt + SG nom
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Gutt fys
  Les mer  
Sun 12 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 17:45 - 18:45
A-lag - is , Skedsmo
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 21:00 - 22:30
A-lag - is , Sonja Henie
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Powered by: Bloc