Treninger

Treninger

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 11 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 18 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 1 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 8 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 15 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:00
2007 - Istrening Jar, Curling
$item.username  
Man 19 Okt
kl 16:45 - 17:45
SmåGutt
$item.username  
Man 19 Okt
kl 18:30 - 20:00
A-laget
$item.username  
Man 19 Okt
kl 20:30 - 21:30
Gutt
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 16:00 - 17:15
Gutt
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:10
2012
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:10
2011
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:10
2010
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole
$item.username  
Tor 22 Okt
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt +(hospitering)
$item.username  
Fre 23 Okt
kl 15:00 - 16:15
FredagsBandy
$item.username  
Fre 23 Okt
kl 16:45 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 23 Okt
kl 19:00 - 20:15
Skudd-trening (alle)
$item.username  
Søn 25 Okt
kl 10:30 - 12:00
SmåGutt
$item.username  
Fre 13 Nov
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 20 Nov
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 27 Nov
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 4 Des
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 11 Des
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Søn 13 Des
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Ons 16 Des
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Fre 18 Des
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 25 Des
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 1 Jan 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 8 Jan 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 15 Jan 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Søn 17 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Ons 20 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Fre 22 Jan 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Søn 24 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Ons 27 Jan 2021
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Fre 29 Jan 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 5 Feb 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 12 Feb 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 19 Feb 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 26 Feb 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Fre 5 Mar 2021
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
Ons 10 Mar 2021
kl 18:00 - 19:30
A-laget
$item.username  
Fre 12 Mar 2021
kl 17:00 - 18:30
A-laget
$item.username  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 27 Jul
kl 08:00 - 16:30
egen trening for Bandy-spillere
$item.username  
  Les mer  
Man 20 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Jul
kl 08:00 - 16:00
egen trening - bandyspillere
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Man 29 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tir 23 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tir 16 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Man 15 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Man 15 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Tir 9 Jun
kl 20:10 - 21:30
Is, Jar Curling - SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Man 8 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Man 8 Jun
kl 18:55 - 20:25
Barmark SG (06-07)
$item.username  
  Les mer  
Søn 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Man 1 Jun
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Søn 31 Mai
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 19:00 - 20:00
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Man 25 Mai
kl 19:30 - 20:30
Fys: Jr, Gutt, SG - bandybanen
$item.username  
Tord   Les mer  
Søn 24 Mai
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Søn 17 Mai
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Søn 10 Mai
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Søn 19 Apr
kl 17:00 - 18:30
Divas - is, Jar Curlinghall
$item.username  
  Les mer  
Fre 13 Mar
kl 10:00 - 14:00
Øraker skole
$item.username  
Tommy Fjeldbu, tofja002@osloskolen.no   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Ons 11 Mar
kl 21:00 - 22:15
OldBoys
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 19:30
2007 og SmG (halv 11er)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
fys aktiv og helse , Håkon Buckner, Ulf 994 95…   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 20:00 - 21:30
BMO / 7ér bane
$item.username  
bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt + Gutt
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2010
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2008
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2007
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 19:15
2011
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
fysisk aktivitet og helse , Håkon Buckner, tlf…   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 09:30 - 10:00
Øraker
Treninger  
Vegsrd   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 08:30 - 09:30
Øraker
$item.username  
Vegsrd   Les mer  
Man 9 Mar
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-lag
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 13:30 - 14:30
Øraker skole
$item.username  
Vegard   Les mer  
Man 9 Mar
kl 10:30 - 13:00
Smestad 5 tr
$item.username  
Pål Boye , pal1209@osloskolen.no   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
$item.username  
Sverre   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
AB
$item.username  
kompisgjengen Axel Bryde   Les mer  
Søn 8 Mar
kl 18:00 - 19:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 11:30
Divas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 11:30
U17 Euro -
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 09:30 - 11:00
Lysejordet skole 1-6
$item.username  
160 elever !! , Michelle Furulund ,…   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:15
2008
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 - -
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 19:15
2007 (ønske halv 11´r)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 20:15 - 21:30
OldBoys
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:00 - 20:15
A-lag
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 18:15
2007 (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
fys aktiv og helse , Håkon Buckner, Ulf 994 95…   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
BMO / 7ér bane
$item.username  
bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2010
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2011
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2008
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 19:15
2009
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
2007
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
Divas (halv 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
fysisk aktivitet og helse , Håkon Buckner, tlf…   Les mer  
Tir 3 Mar
kl 08:15 - 09:30
Lilleaker sk 7
$item.username  
Hanne, 909 81 903   Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:30 - 21:45
Gutt
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
2007 (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 16:45 - 18:00
SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
$item.username  
Sverre   Les mer  
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
AB
$item.username  
kompisgjengen Axel Bryde   Les mer  
Søn 1 Mar
kl 18:00 - 19:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 10:30 - 12:00
2007
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 12:00
Lysejordet skole 1 - Jacob
$item.username  
Jacob Klcoansky - mail (Amanda fr Bandyskole)   Les mer  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 11:30
Divas
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 17:00 - 18:30
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 12:00 - 13:30
Lilleaker skole
$item.username  
Henriette , tlf. 22 13 42 84   Les mer  
Fre 28 Feb
kl 09:00 - 12:00
Bjørnsletta 1-4. tr
$item.username  
Maks 220 pers. Tlf 917 86 633Åpne garderober -…   Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:15
2007
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 - -
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:15
2009
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
2007 (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 12:20 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
fys aktiv og helse , Håkon Buckner, Ulf 994 95…   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 21:00 - 22:15
BMO / 7ér bane
$item.username  
bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 21:00 - 22:00
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
$item.username  
Sverre   Les mer  
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 21:30
AB
$item.username  
kompisgjengen Axel Bryde   Les mer  
Søn 23 Feb
kl 18:30 - 20:00
Rekrutt + Gutt
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 16:30 - 18:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 12:30
Ullern / Røa jenter
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 16:00 - 17:30
Røa/ Ullern Veterans (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 11:15 - 12:30
Små Divas (7ér mot t-banen)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 10:00 - 11:30
Divas
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 17:00 - 18:15
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 20:30 - 21:45
OldBoys
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 10:30 - 12:00
Jar SFO
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 20:15 - 21:45
BMO / 7ér bane
$item.username  
bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren,   Les mer  
Man 17 Feb
kl 20:30 - 21:30
Papas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-laget
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 20:00 - 21:30
AB
$item.username  
kompisgjengen til Axel Bryde ( betaler in )   Les mer  
Søn 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
$item.username  
Sverre   Les mer  
Søn 16 Feb
kl 18:00 - 19:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 11:15 - 12:30
Små Divas (7ér mot t-banen)
$item.username  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 10:00 - 11:30
Divas
$item.username  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 15:00 - 16:30
FredagsBandy
$item.username  
  Les mer  
Fre 14 Feb
kl 12:15 - 14:00
Bjørnsletta skole
$item.username  
Åsmund Sælid Vonheim, asmund0701@osloskolen.no   Les mer  
Fre 14 Feb
kl 11:00 - 12:00
Bærum Montesorri
$item.username  
Uanmeldt dykker opp (!)   Les mer  
Fre 14 Feb
kl 09:00 - 10:00
Montessoriskolen Lyse
$item.username  
Anais   Les mer  
Fre 14 Feb
kl 08:30 - 11:00
Bjørnsletta 4.tr
$item.username  
Mariann K Blom , tel 959 49 66152 elever - 6…   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:00 - 21:30
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 20:00 - 21:30
Blom-kvistarna (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole 2012 - -
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bandyskole voksne (nyhet!)
$item.username  
Foreldre til bandyskolen   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 19:15
2008
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 19:15
2009
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 18:00
SmåGutt
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Feb
kl 14:15 - 15:30
Bjørnsletta Skole (2-3 trinn) 7ér bane
$item.username  
Kontakt : Kine Iljen Ervik tlf. 904 15 188 ,…   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 12:15 - 14:00
Bjørnsletta skole 10
$item.username  
Gitte Fransine Roblau…   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 09:30 - 11:10
Bjørnsletta 10b
$item.username  
Kelli Carlsen , kecaa003@osloskolen.no   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 09:25 - 11:30
Bjørnsletta skole
$item.username  
Gitte Fransine Roblau…   Les mer  
Tor 13 Feb
kl 08:15 - 09:30
Lilleaker 7. kl
$item.username  
Hanne, 909 81 903   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 21:00 - 22:15
Mamas, 7ér
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 21:00 - 22:15
OldBoys
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 19:00 - 20:30
Gutt + SG
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 13:30 - 14:30
Montesorri
$item.username  
Anais , anais@monlyse.org   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 12:30 - 13:30
Øraker skole
$item.username  
Vegard , 970 63 449   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 10:30 - 12:00
Bjørnsletta
$item.username  
Gitte , gitte1607@osloskolen.no   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 10:00 - 13:00
Bestum 6 kl.
$item.username  
Heidi Kvarekål , hekva014@osloskolen.no   Les mer  
Ons 12 Feb
kl 09:30 - 11:00
Bjørnsletta 10b
$item.username  
Kelli Carlsen, kecaa003@osloskolen.no   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 21:30
BMO / 7ér bane
$item.username  
bostgr@hotmail.com , Bjørn Mo Østgren, mailat…   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 18:00 - 19:15
A-laget (2/3 del 11 ér)
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 18:00 - 19:15
2011
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 18:00 - 19:15
2010
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 18:00
2007
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 13:30 - 14:30
Montessoriskolen Lyse
$item.username  
Anais , anais@monlyse.org   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 10:00 - 12:00
Kvernkallen barnehage
$item.username  
Lotta Møller, kvernkallen.giraffene@gmail.com   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 08:30 - 10:00
Bjørnsletta
$item.username  
Åsmund Sælid Vonheim , asmund0701@osloskolen.no   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 08:15 - 09:30
Lilleaker 7. kl
$item.username  
Hanne, 909 81 903   Les mer  
Man 10 Feb
kl 21:00 - 22:30
AB
$item.username  
kompisgjengen til Axel Bryde ( betaler in )   Les mer  
Man 10 Feb
kl 21:00 - 22:30
Gutt (2/3 dels 11ér)
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 21:00 - 22:15
Papas (7ér)
$item.username  
  Les mer  
Søn 9 Feb
kl 20:15 - 21:45
Rekrutt
$item.username  
  Les mer  
Søn 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
YoungBoyz (7ér)
$item.username  
Sverre   Les mer  
Søn 9 Feb
kl 10:30 - 12:00
2007
$item.username  
  Les mer  
Powered by: Bloc