Treninger

Treninger

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons. 1 Des
kl 17:00 - 18:15
7 er: 2013
Ons. 1 Des
kl 21:00 - 22:30
11 halv, hockeypappaer
Treninger  
Ons. 1 Des
kl 21:00 - 22:00
Old boys
etter a-kamp
Tor. 2 Des
kl 09:30 - 11:30
Lilleaker skole
Treninger   Henriette Asplin var det som ringte, 905 26 242.
Tor. 2 Des
kl 18:00 - 19:15
11 er: SG
Treninger  
Fre. 3 Des
kl 12:00 - 14:00
Klasse 5b, Bjørnsletta skole
Treninger   Mariann
Fre. 3 Des
kl 17:00 - 18:30
11: halv bane, 2010
Treninger  
Fre. 3 Des
kl 19:00 - 21:30
11: Jr
Treninger  
Lør. 4 Des
kl 10:00 - 11:30
7 er: minidivas
Treninger  
Lør. 4 Des
kl 10:00 - 11:30
11 er: Divas
Treninger  
Søn. 5 Des
kl 18:00 - 19:30
A-laget
Søn. 5 Des
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Man. 6 Des
kl 17:00 - 18:15
Mini divas
Treninger  
Man. 6 Des
kl 17:00 - 18:30
11er: Divas (fra 17:30)
Treninger  
Man. 6 Des
kl 18:30 - 20:00
A-laget
Tir. 7 Des
kl 18:00 - 19:00
7 er, Bandyskolen
Treninger  
Ons. 8 Des
kl 13:30 - 14:30
Montessoriskolen Lyse
Treninger   Magnus
Ons. 8 Des
kl 17:00 - 18:15
7 er: 2013
Treninger  
Ons. 8 Des
kl 21:00 - 22:30
7: Old boys
Treninger   Etter a-kamp. Kan trene til lysene går av.
Ons. 8 Des
kl 21:00 - 22:30
11er: halv bane, old boys 2
Treninger   etter a-kamp, kan trene til lysene slukkes
Tor. 9 Des
kl 18:00 - 19:15
11 er: SG
Treninger  
Fre. 10 Des
kl 17:00 - 18:30
7er: 2010
Treninger  
Fre. 10 Des
kl 17:00 - 18:30
A-laget
Lør. 11 Des
kl 10:00 - 11:30
7 er: minidivas
Treninger  
Søn. 12 Des
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Man. 13 Des
kl 18:30 - 20:00
A-laget
Tir. 14 Des
kl 18:00 - 19:00
7 er, Bandyskolen
Treninger  
Ons. 15 Des
kl 21:00 - 22:30
11: halv bane, Old boys 2
Treninger   halv 11. dere har trening samtidig med old boys.…
Ons. 15 Des
kl 21:00 - 22:30
7er: hockeypappaer
Treninger  
Ons. 15 Des
kl 21:00 - 22:30
11: halv, Old boys
Treninger   Trening. Er med andre Old boys lag, så dere kan…
Tor. 16 Des
kl 18:00 - 19:15
11 er: SG
Treninger  
Tor. 16 Des
kl 19:45 - 21:15
11: Old boys
Treninger  
Fre. 17 Des
kl 17:00 - 18:30
A-laget (frivillig )
Lør. 18 Des
kl 10:00 - 11:30
7 er: minidivas
Treninger  
Lør. 18 Des
kl 10:00 - 11:30
11 er: Divas
Treninger  
Søn. 19 Des
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Man. 20 Des
kl 09:00 - 12:00
Bjørnsletta skole
Treninger   Mariann
Man. 20 Des
kl 09:00 - 11:00
Montessoriskolen Lyse
Treninger   Andreas
Man. 20 Des
kl 12:00 - 14:00
Montessoriskolen Lyse
Treninger   Andreas
Man. 20 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Ons. 22 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Lør. 25 Des
kl 16:30 - 17:30
A-lag
Søn. 26 Des
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Man. 27 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Ons. 29 Des
kl 18:30 - 20:00
A-lag
Lør. 1 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
A-lag (drilleparty )
Søn. 2 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Søn. 9 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Søn. 16 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Søn. 23 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Søn. 30 Jan 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Søn. 6 Feb 2022
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 30 Nov
kl 20:30 - 22:00
7 er: Mamas
Treninger  
  Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 19:30 - 21:00
11 er: G og Jr
Treninger  
  Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 18:00 - 19:00
11 er: 2010, 2011, 2012
Treninger  
  Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 18:00 - 19:00
7 er, Bandyskolen
Treninger  
  Les mer  
Tir. 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
7 er: Minidivas
Treninger  
  Les mer  
Man. 29 Nov
kl 20:15 - 21:45
11 er: SG
Treninger  
kan være litt kort tid til isprep. kan…   Les mer  
Man. 29 Nov
kl 20:00 - 21:30
7 er: G og Jr
Treninger  
kan være litt dårlig tid til isprep.…   Les mer  
Man. 29 Nov
kl 18:45 - 20:00
11er: A-lag
Treninger  
  Les mer  
Man. 29 Nov
kl 18:30 - 19:45
7 er: 2009
Treninger  
  Les mer  
Man. 29 Nov
kl 17:00 - 18:30
11er: Jenter (starter 17:30)
Treninger  
  Les mer  
Man. 29 Nov
kl 17:00 - 18:15
7 er: minidivas
Treninger  
  Les mer  
Søn. 28 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
  Les mer  
Søn. 28 Nov
kl 10:45 - 12:00
7 er: 2010
Treninger  
Må flytte fra halv 11'er til 7'er pga besøk fra…   Les mer  
Søn. 28 Nov
kl 10:00 - 12:00
Kretslag 2006, Oslo
Treninger  
Kontaktperson: Marius Klaastad   Les mer  
Lør. 27 Nov
kl 16:00 - 17:30
A-lag
  Les mer  
Lør. 27 Nov
kl 10:00 - 11:30
11 er: Divas
Treninger  
  Les mer  
Lør. 27 Nov
kl 10:00 - 11:30
7 er: minidivas
Treninger  
  Les mer  
Fre. 26 Nov
kl 17:00 - 18:15
7 er: 2010
Treninger  
  Les mer  
Tor. 25 Nov
kl 18:00 - 19:15
11 er: SG
Treninger  
  Les mer  
Ons. 24 Nov
kl 21:00 - 22:00
Old boys
Treninger  
Begynner etter A-kamp   Les mer  
Ons. 24 Nov
kl 17:00 - 18:15
7 er: 2013
Treninger  
  Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 20:30 - 22:00
7 er: Mamas
Treninger  
  Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 19:30 - 21:00
11 er: G og Jr
Treninger  
  Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 19:00 - 20:15
7 er: Minidivas
Treninger  
  Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 18:00 - 19:00
7 er, Bandyskolen
Treninger  
  Les mer  
Tir. 23 Nov
kl 18:00 - 19:00
11 er: 2010, 2011, 2012
Treninger  
  Les mer  
Man. 22 Nov
kl 20:00 - 21:30
G og Jr
Treninger  
Mulig halv 11er. Sg har samtidig trening.   Les mer  
Man. 22 Nov
kl 18:30 - 19:45
11 er: A-lag
Treninger  
  Les mer  
Man. 22 Nov
kl 17:00 - 18:30
11 er: Jenter (starter 17:30)
Treninger  
For de som kan er isen tilgjengelig fra 17   Les mer  
Søn. 21 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
  Les mer  
Lør. 20 Nov
kl 10:00 - 11:30
7 er: minidivas
Treninger  
  Les mer  
Lør. 20 Nov
kl 10:00 - 11:30
11 er: Divas
Treninger  
  Les mer  
Fre. 19 Nov
kl 19:00 - 20:15
G, SG og JR
Treninger  
  Les mer  
Fre. 19 Nov
kl 17:00 - 18:30
11 er: A-lag
Treninger  
  Les mer  
Fre. 19 Nov
kl 17:00 - 18:30
7 er: 2010 trening
Treninger  
  Les mer  
Tor. 18 Nov
kl 19:30 - 21:00
11 er: Jr.
Treninger  
  Les mer  
Tor. 18 Nov
kl 18:00 - 19:15
11 er: SG
Treninger  
  Les mer  
Tir. 16 Nov
kl 20:30 - 21:45
7 er: Mamas
Treninger  
  Les mer  
Tir. 16 Nov
kl 20:00 - 21:15
11 er: Jr og G
Treninger  
  Les mer  
Tir. 16 Nov
kl 18:00 - 19:00
7 er: Skøytegåing 2010 mfl, kamp pågår
Treninger  
  Les mer  
Man. 15 Nov
kl 20:00 - 21:15
11 er: SG trening
Treninger  
  Les mer  
Man. 15 Nov
kl 18:30 - 19:45
11 er: A-lag trening
Treninger  
  Les mer  
Man. 15 Nov
kl 17:00 - 18:15
11 er: trening Divas
Treninger  
  Les mer  
Søn. 14 Nov
kl 19:00 - 19:50
Jr Sonja Henie ishall
Treninger  
  Les mer  
Søn. 14 Nov
kl 18:00 - 18:50
SG Sonja Henie ishall
Treninger  
  Les mer  
Tor. 11 Nov
kl 21:00 - 22:30
Sonja Henie ishall gutt
Treninger  
  Les mer  
Søn. 7 Nov
kl 20:00 - 21:15
Young boyz (7ér)
  Les mer  
Søn. 7 Nov
kl 13:00 - 13:50
Is - Divas - Sonja Henie ishall
  Les mer  
Tor. 4 Nov
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
  Les mer  
Søn. 31 Okt
kl 09:00 - 09:50
Is - minidivas og 2010 - Sonja Henie ishall
Dorothee og Mattis   Les mer  
Tor. 28 Okt
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Søn. 24 Okt
kl 17:30 - 19:00
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 21:00 - 22:30
Is - Alaget - Sonja Henie
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 17:30 - 19:00
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 10:00 - 10:50
Is - SG - Sonja Henie ishall
Haakon Heyerdahl   Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 13:15 - 14:45
Is - A-lag , Hønefoss
  Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 10:00 - 10:50
Is - Gutt - Sonja Henie ishall
Espen Sunde   Les mer  
Tor. 7 Okt
kl 18:00 - 19:45
Is - A-lag , Vinterbro
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 13:00 - 13:50
Is-tid : mini-divas og Divas Sonja Henie ishall
Godager - mail 16.8   Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - A-lag, Vinterbro
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 21:00 - 22:30
A-lag - is , Sonja Henie
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:00 - 19:45
Is - Vinterbro, Gutt + SG nom
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Gutt fys
  Les mer  
Søn. 12 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
  Les mer  
Søn. 5 Sep
kl 12:00 - 13:30
Is - Alag - Skedsmo
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 21:00 - 22:30
Is - Alag - Sonja Henie
  Les mer  
Lør. 28 Aug
kl 17:45 - 18:45
A-lag - is , Skedsmo
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 21:00 - 22:30
A-lag - is , Sonja Henie
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
A-lag - fys ute
  Les mer  
Powered by: Bloc