Kamper

Kamper

-

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 20 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg - Ullern A
Kamper  
Lør 23 Nov
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Mjøndalen - Ullern A
Kamper  
Søn 24 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Lillejenter (15:00)
Kamper  
Man 25 Nov
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Ullevål
Kamper  
Tir 26 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Ready 2
Kamper  
Ons 27 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Ullern A
Kamper  
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Ready (7ér)
Kamper  
Fre 29 Nov
kl 19:00 - 20:30
Gutt vs Høvik
Kamper  
Søn 1 Des
kl 16:00 - 17:30
SmåGutt vs Stabæk 2
Kamper  
Man 2 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Divas (18.30)
Kamper  
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
2008 vs Røa (7ér)
Kamper  
Tir 3 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 3 Des
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Stabæk 3 - Smågutt (17.30)
Kamper  
Ons 4 Des
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Sarpsborg
Kamper  
Tor 5 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Drammen - Lillejenter (17.45)
Kamper  
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
2007 vs Ullevål 2 (7ér)
Kamper  
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
2007(2) vs Ready(2) - (7ér)
Kamper  
Fre 6 Des
kl 19:00 - 20:30
Gutt vs Haslum/ Hauger
Kamper  
Søn 8 Des
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Drammen
Kamper  
Man 9 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Haslum/ Hauger - Gutt (19.00)
Kamper  
Tir 10 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Stabæk 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 10 Des
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Hamar - 2009
Kamper  
Tir 10 Des
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt vs Hauger/Haslum
Kamper  
Ons 11 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Røa3 - 2010 (18.00)
Kamper  
Ons 11 Des
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - ØHIL
Kamper  
Tor 12 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål - 2007(2), (17.00)
Kamper  
Tor 12 Des
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Røa - 2007 (17.00)
Kamper  
Tor 12 Des
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Ullevål (7ér)
Kamper  
Søn 15 Des
kl 10:00 - 10:30
Bortekamp: SG - Ullevål
Kamper  
Søn 15 Des
kl 10:30 - 11:00
Bortekamp: Ullevål - Ullern A
Kamper  
Man 16 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål2 - 2008 (17.00)
Kamper  
Man 16 Des
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Ready
Kamper  
Tir 17 Des
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Høvik - Smågutt (18.30)
Kamper  
Tir 17 Des
kl 17:00 - 18:00
2009 vs Sagene
Kamper  
Ons 18 Des
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Røa2
Kamper  
Tor 19 Des
kl 17:00 - 18:00
2007(2) vs Ready - 7ér
Kamper  
Tor 19 Des
kl 17:00 - 18:00
2007 vs Ready2 (7ér)
Kamper  
Tor 26 Des
kl 13:00 - 14:45
Ullern A - Stabæk
Kamper  
Tor 2 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Solberg (7ér)
Kamper  
Fre 3 Jan 2020
kl 19:00 - 20:45
Gutt vs Drammen
Kamper  
Lør 4 Jan 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Drammen 2 - Ullern 2
Kamper  
Søn 5 Jan 2020
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Solberg
Kamper  
Man 6 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål - Divas (18.30)
Kamper  
Man 6 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2008 vs Ready2 (7ér)
Kamper  
Tir 7 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Røa2 - 2009
Kamper  
Tir 7 Jan 2020
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt vs Stabæk 2
Kamper  
Ons 8 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Høvik - Ullern A (19.00)
Kamper  
Ons 8 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Røa - 2010 (17.00)
Kamper  
Tor 9 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Lillejenter (18.00)
Kamper  
Tor 9 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Hamar - 2007(2) ..
Kamper  
Tor 9 Jan 2020
kl 10:00 - 10:30
Bortekamp: Ullevål - 2007 (17.00)
Kamper  
Tor 9 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2011 vs Sagene
Kamper  
Tor 9 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2011 vs Røa (7ér)
Kamper  
Fre 10 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg - Gutt
Kamper  
Søn 12 Jan 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Sarpsborg - Ullern A
Kamper  
Man 13 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Ullevål - 2008 (17.00)
Kamper  
Man 13 Jan 2020
kl 18:30 - 20:00
Divas vs Ready (9ér)
Kamper  
Tir 14 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 14 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Røa - Smågutt (18.30)
Kamper  
Tir 14 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2009 vs Ullevål
Kamper  
Ons 15 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Ullevål
Kamper  
Ons 15 Jan 2020
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Ready
Kamper  
Tor 16 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Frigg2 - 2007(2), (18.30)
Kamper  
Tor 16 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Ullevål2 - 2011 (17.00 Bergbanen)
Kamper  
Tor 16 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2007 vs Ready (7ér)
Kamper  
Tor 16 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Stabæk (7ér)
Kamper  
Søn 19 Jan 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: ØHIL - Ullern A
Kamper  
Søn 19 Jan 2020
kl 16:00 - 17:30
Smågutt vs Høvik
Kamper  
Man 20 Jan 2020
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Stabæk
Kamper  
Tir 21 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ullevål - 2009 (17.00)
Kamper  
Tir 21 Jan 2020
kl 18:30 - 20:00
SmåGutt vs Ullevål
Kamper  
Ons 22 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready2 - 2010 (17.00)
Kamper  
Tor 23 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2011 vs Røa
Kamper  
Tor 23 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2007 vs 2007(2) - (7ér)
Kamper  
Man 27 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
2008 vs Ready (7ér)
Kamper  
Man 27 Jan 2020
kl 18:30 - 20:00
Divas vs Ullevål (9ér)
Kamper  
Tir 28 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready 2 - Ullern 2
Kamper  
Tir 28 Jan 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: ØHIL - Smågutt (19.00)
Kamper  
Ons 29 Jan 2020
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Mjøndalen
Kamper  
Tor 30 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready3 - 2011 (17.00 Gressbanen)
Kamper  
Tor 30 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Lillejenter vs Drammen (7ér)
Kamper  
Fre 31 Jan 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Røa - Gutt
Kamper  
Søn 2 Feb 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Drammen - Ullern A (16.00)
Kamper  
Man 3 Feb 2020
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Ready - Divas (18.30)
Kamper  
Man 3 Feb 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: ØHIL - Gutt (19.00)
Kamper  
Tir 4 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2009 vs Røa (7ér)
Kamper  
Tir 4 Feb 2020
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Solberg 2
Kamper  
Ons 5 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2010 vs Ready
Kamper  
Tor 6 Feb 2020
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Ullevål - Lillejenter (18.30)
Kamper  
Tor 6 Feb 2020
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Frigg - 2007(2), (18.30)
Kamper  
Tor 6 Feb 2020
kl 09:00 - 15:30
Oslo Barneskoleturnering
Kamper   Kringsjå skole 7.trinn : 1 gutt & 1 jentelag
Tor 6 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2007 vs Frigg2 (7ér)
Kamper  
Tor 6 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2011 vs Ready2
Kamper  
Fre 7 Feb 2020
kl 15:00 - 21:30
CC Vest Cup - bandy
Kamper   Ullern CC vest Cup.. reserve tider
Lør 8 Feb 2020
kl 08:00 - 19:00
CC vest Cup - bandy
Kamper  
Søn 9 Feb 2020
kl 08:00 - 08:30
Bortekamp: Drammen vs Smågutt
Kamper  
Man 10 Feb 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Snarøya - 2008 (18.00)
Kamper  
Tir 11 Feb 2020
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Stabæk 2
Kamper  
Tor 13 Feb 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Solberg - Lillejenter (18.00)
Kamper  
Tor 13 Feb 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Hamar - 2007 ..
Kamper  
Tor 13 Feb 2020
kl 10:00 - 10:30
Bortekamp: Ready - 2011 (17.00 Gressbanen)
Kamper  
Tor 13 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2007(2) vs Ullevål2 - 7ér
Kamper  
Fre 14 Feb 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Ready - Gutt (kl 19.00)
Kamper  
Man 24 Feb 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Sarpsborg - Gutt (19.00)
Kamper  
Tir 25 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2009 vs Ready (7ér)
Kamper  
Tir 25 Feb 2020
kl 18:30 - 20:00
Smågutt vs Røa 2
Kamper  
Tor 27 Feb 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Røa - 2007(2) (17.00)
Kamper  
Tor 27 Feb 2020
kl 09:30 - 10:00
Bortekamp: Frigg - 2007 (18.30)
Kamper  
Tor 27 Feb 2020
kl 10:00 - 10:30
Bortekamp: Frigg - 2008 (18.30)
Kamper  
Tor 27 Feb 2020
kl 10:30 - 11:00
Bortekamp: Frigg - 2010 (18.00)
Kamper  
Tor 27 Feb 2020
kl 17:00 - 18:00
2011 vs Ullevål
Kamper  
Tor 12 Mar 2020
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Frigg - 2011 (18.15 Frogner)
Kamper  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 18 Nov
kl 18:30 - 20:00
Divas vs Ullevål (9ér)
Kamper  
  Les mer  
Man 18 Nov
kl 09:00 - 09:30
Bortekamp: Snarøya - Gutt (nytt dato, grunn avlyst vær)
Kamper  
  Les mer  
Søn 17 Nov
kl 18:00 - 19:45
Ullern A - Ullevål
Kamper  
  Les mer  
Søn 17 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Konnerud - Ullern SG
Kamper  
  Les mer  
Fre 15 Nov
kl 19:00 - 20:45
Gutt vs Mjøndalen
Kamper  
Coach Jørgen Aker + Juni/William 1/2tid   Les mer  
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 20:45
Ullern A - Høvik
Kamper  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 20:15 - 21:45
Ullern 2 - Ullevål 2
Kamper  
  Les mer  
Man 11 Nov
kl 20:30 - 22:00
Gutt vs Røa 1
Kamper  
Jørgen Aker Coach , + Joni / William 1/2tid   Les mer  
Søn 10 Nov
kl 08:30 - 09:00
Bortekamp: Stabæk - Ullern A (kl 15:00)
Kamper  
  Les mer  
Søn 3 Nov
kl 15:30 - 16:00
2008 vs Høvik / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 14:00 - 14:30
2008 vs ???? / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 13:00 - 13:30
2008 vs Haslum / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 12:00 - 12:30
2007(2) vs ??? / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 11:30 - 12:00
2007 vs Frigg / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 11:00 - 11:30
2007(2) vs Ready / KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 10:30
2007 vs Røa / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:30 - 10:00
2007(2) vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
Plassen   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 09:30
2007 vs Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:50 - 20:30
Gutt - Kosa Cup , kvartsfinaler (tid ikke bekr)
Kamper  
  Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 19:45
A-laget (t kamp) vs Drammen (i Hamar)
Kamper  
  Les mer  
Lør 26 Okt
kl 12:00 - 12:30
SmåGutt - Stabæk / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 10:20 - 11:00
SmåGutt - Røa / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 08:40 - 09:20
SmåGutt - Drammen 2 / KOSA Cup
Kamper  
"Plassen"   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 21:50 - 22:30
Gutt - KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Tor 24 Okt
kl 19:50 - 20:30
Gutt KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 17:45
Gutt - KOSA Cup
Kamper  
  Les mer  
Powered by: Bloc