Støtte fra Sparebankstiftelsen
Postet av Ullern Idrettsforening den 11. Mai 2020
Ullern har fått støtte på 175.000 kr fra Sparebankstiftelsen til innkjøp av utstyr i vårt nye styrkerom i Ullern Flerbrukshall.
Ullern håndball ved Kristi Hegna Eggen var ansvarlig for søknaden på Ullerns vegne. All honnør for god jobb som resulterte i at Ullern fikk en av de største tildelingene fra stiftelsen i vår del av byen. Dette sikrer at vi får utstyrt styrkerommet med det utstyret som står på ønskelisten fra alle de fire sportslige lederne i Ullern IF, sier sportslig leder Vigdis Holmeset i Ullern håndball.
Nå går det heldigvis mot en forsiktig åpning av hallen for trening ila. denne uken, møterom kan snart tas i bruk, og forhåpentligvis kan styrkerommet etter hvert også tas i bruk. Når det blir lov vil det også være fullt utstyrt.
Du kan lese hele artikkelen i Akersposten her.
0 Kommentar
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ullern Idrettsforening

Nytt styre + heder og ære på årsmøtet
11.06.2020

Vi overtar 16. mars
26.02.2020

Gi din Grasrotandel til idretten i Ullern
06.02.2020

Årsmøtet 2020
05.02.2020

Fortsatt stor anleggsaktivitet
09.12.2019